Пресотерапія для краси і здоров’я.

Користь і косметичний ефект від процедури пресотерапії в студії краси Gera Medic ☝?
? знімає набряки і втому в ногах
? нормалізує вагу тіла
? антицелюлітний ефект
? розслабляє та знімає стрес
? укріплює серцево-судинну систему

В нас в студії у вартість входить одноразовий костюмчик (штанішки та пояс), трав’яний корисний чай ?, і найприємніше- обгортання в асортименті ?? І ще один приємний момент, при купівлі абонементу на 10 сеансів ви отримуєте 50% знижки.

Це є комплексний підхід для здоров’я і краси вашого тіла ?

Далі трішки детальніше про цю процедуру.
Показання до пресотерапії:

▫️Проведення пресотерапії може сприяти усуненню целюліту (зокрема і післяпологового). 

▫️Така процедура допоможе впоратися з ожирінням та локальними відкладеннями жирової тканини. Є дані, що її проведення чудово лікує хронічну венозну недостатність та усуває м’язову перенапругу. 

▫️Пресотерапія показана пацієнтам, які страждають від набряклості ніг. 

▫️Така процедура піде на користь при запорах та зниженні моторних функцій кишечника, за наявності спайкових процесів у черевній порожнині. 

▫️Її радять проводити при недугах опорно-рухового апарату, представлених артритами, артрозами та остеохондрозами. Крім того, пресотерапія показана при післяопераційній або посттравматичній набряклості. 

▫️Шляхом її проведення можна позбутися стресів, синдрому хронічної втоми та безсоння. Ще багато фахівців стверджують, що пресотерапія – це чудовий метод профілактики тромбозу. Окрім іншого її радять проводити на етапі реабілітації після проведеної ліпосакції. 

Пресотерапія має порівняно трохи протипоказань:

Не може проводитись за наявності у пацієнта порушень цілісності шкірного покриву. Вона не показана хворим на цукровий діабет, туберкульоз та пацієнтам з порушеннями ниркової діяльності. Пресотерапія протипоказана людям, у яких присутні хронічні недуги органів у ділянках її проведення. Також її не варто робити при хворобах серцево-судинної системи, за наявності пухлинних формувань як злоякісного, так і доброякісного типу. Пресотерапія не рекомендована людям з тромбами в судинах і крові, а також тим, хто особливо схильний до формування. Така процедура не може проводитися в період менструації або на легких параметрах, при незагоєних переломах, у період виношування дитини та під час грудного вигодовування за рекомендаціями лікаря може призначатися лише манжети на ноги??

Звісно ж, перед проведенням пресотерапії необхідно проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем.

 Ласкаво запрошуємо на пресотерапію, та обгортування в подарунок ?

А також є спецпропозиції в поєднанні з косметологічними процедурами по обличчі?? Запитуйте в свого косметолога.