Уколи краси і плазмотерапія

До уколів краси відносять біоревіталізацію, ревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію, ботулінотерапію, контурну пластику.
Біоревіталізація та ревіталізація- це інтрадермальне введення гіалуронової кислоти, методом канюлі чи голки.

Препарати є різних виробників, здебільшого чиста гіалуронова кислота, а також є в поєднанні з янтарною кислотою для освітлення шкіри, бустери з поєднанням гліцеролу для глибокого проникнення.
Техніка голкою залишає папули чи мікропапули, які в залежності від концентрації гіалуронової кислоти стоять 24 год до 3-4 днів.

Мезотерапія- це ін’єкції краси коктелю препаратів за потребою. Мезотерапія шкіри голови для покращення росту волосся. Мезотерапія обличчя при пігментації, постакне. Мезотерапія тіла: прямі та непрямі ліполітики.

Ботулінотерапія – це ін’єкційна процедура профілактики і корекції мімічних зморшок з використанням медичного препарату – ботулотоксину типу А. Препарат швидко, якісно і надовго вирішує проблему небажаних мімічних зморшок.

М’яз в місці ін’єкції розслабляється і зморшки розгладжуються. Для підтримки постійного ефекту достатньо робити процедуру 2 рази на рік. Процедура введення ботулотоксину не вимагає спеціальної підготовки, чи реабілітації. Дія препарату настає в середньому через 48-72 години. Очікувані результати отримуємо через 1-2 тижні.
Переваги ботулінотерапіі: профілактика вікових змін,
відтермінування пластичних втручань; короткий відновний період; рішення декількох проблем за одну процедуру.

Препарат в косметологію прийшов з медицини, широко використовується в неврології при спастичному тетрапарезі в педіатрії. Грамотно підібрана доза є безпечна і ефективна. Ботулотоксин- вводиться внутрішньом’язево, також є окремі техніки мезоботоксу.

Плазмотерапія- цей метод прийшов з доказової медицини. Плазмотерапія є високоефективний метод при вирішенні різних проблем косметології. Постакне, пігментації, вікові зміни, розтяжки, покращення росту волосся. Техніка процедури включає забір венозної кровообігу, відділеня плазми від формених елементів крові через центрифугу. Збагачена плазма тромоцитами вводиться в потрібне місце. Техніки введення можуть бути різними, визначає лікар косметолог. Та субстрат пробірки також підбирається індивідуально під клієнта.

Плазмотерапія як лікування постакне, відновлення рівного рельєфу шкіри, профілактика рецидиву (повернення) акне- один із найефективніших методів косметології.
Перед процедурою за тиждень обов’язково дотримуватися дієти зі збагаченою кількістю води, фруктів, овочів, клітковини.
Категорично забороняється вживання алкоголю, медикаментів.
Кількість процедур та інтервал підбирається індивідуально і доповнюється домашнім доглядом і пілінгами.
Перші результати одразу після першої процедури, вирівнюється колір обличчя, звужуються пори. Процедура запускає свої процеси регенерації шкіри, стимулює вироблення колагену і еластину.

Також плазмотерапія показала себе чудово для укріплення росту волосся, відновлення пружності шкіри, зменшення пігментації, омолодження, лікування рубців, розтяжок.