Акне і гель дерива СМС

Дерива СМС у лікуванні акне, у поєднанні з професійною косметикою.
Багато випадків акне в сьогоденні є мульфакторної етіології. У кожному випадку потрібно індивідуальний підхід, і співпраця клієнта з косметологом.
Перш за все при знайомстві з клієнтом, я розпитую коли були останні планові скринінги організму. Які є скарги на загальне самопочуття (сон, апетит, менструальний цикл) чи є супутні захворювання.

У своїй діяльності я надаю перевагу комплексному підході, зокрема курс загального масажу спини/тіла, можуть бути водні процедури як душ Шарко, щоб укріпити нервову систему. Також рекомендую вживати чисту мінеральну воду щодня, вранці перед сніданком, і впродовж дня. Здоровий сон, двічі на рік курс вітамінів групи В, або підвищену кількість горіхів. Обговорюю індивідуально особливості харчування, або рекомендую консультацію дієтолога Марти Гнатів. Часом потрібно включити сиру моркву, інколи рибу, чи риб’ячий жир, інколи зовсім змінити спосіб харчування.


І вирішальним чинником успіху це якісна дерматологічна підтримка шкіри у місцях де є висипання. При легких формах акне я призначаю дерива СМС один раз на ніч, впродовж місяця. На день- протизапальний сонцезахисний крем, щоб не було пігментації після висипань.
У кожному конкретному випадку рекомендую по фінансових можливостях антибактеріальні маски. У будь якому випадку, після курсу дерива СМС, для підтримуючої терапії, призначаю дерива водний гель, через день, або у чутливої шкіри 1-2 рази в тиждень для адаптації.
Для досягнення гарного результату завжди потрібний контакт з клієнтом. Бажаю всім міцного здоров’ячка, радості і затишку вдома.

? Приєднуйся до нас в Instagram:

@gera_medic

? Переглядай цікаві відео на нашому YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCKbk9zXClC5YG0qKnEqgWng
Чекаємо на вас! ❤

Гера Мирослава