Лазерна епіляція нового покоління

Правильна підготовка до лазерної епіляції є запорукою того, що процедура пройде успішно, без болю і з високою ефективністю.

Лазер впливає на пігмент волосини – меланін. При нагріванні він руйнує сусідні клітини паросткової зони волосини, а також структури, що живлять волосяний фолікул. Як підготуватися до лазерної епіляції.

Категорично не засмагати, заборонено солярій, сонце. Похід в косметологічний салон для лазерної епіляції потрібно спланувати заздалегідь. Саме тому за місяць до відвідування закладу необхідно припинити піддавати шкіру впливу ультрафіолетових променів і застосування кремів-автозагаром. Перша рекомендація, як правильно готуватися до лазерної епіляції, це консультація з лікарем-косметологом, ознайомитися з протипоказаннями, курсом, та підтримуючими візитами. Надаємо перевагу візитам в зимовий або осінній період. Якщо ж процедура проводиться в періоди активного сонця і ділянки, які планується їх проводити, не можна сховати під одягом, то перед кожним виходом з дому варто застосовувати сонцезахисний крем з рівнем SPF не менше 15.

При проведенні епіляції лазерний промінь проникає в шкірний покрив на 4-5 мм. Виключіть всі процедури видалення волосся, крім гоління. Якщо ви звикли видаляти волосяний покрив за допомогою інших методів епіляції і депіляції, то їх необхідно припинити за два-чотири тижні до походу в салон – вони можуть істотно погіршити ефективність епіляції лазером. Єдиний метод, який можна використовувати для позбавлення від волосся – це гоління. З цієї рекомендації плавно випливає наступна, пов’язана з питанням, чи потрібно голитися перед лазерною епіляцією. Справа в тому, що користуватися бритвою перед процедурою не тільки можна, а й потрібно, інакше процедура може доставляти дискомфорт, хворобливі відчуття, матиме не дуже тривалий результат. Ретельно поголити необхідні ділянки тіла де планується видалення волосся лазером, день перед візитом.